Ons team

Wim ten Böhmer RB

Functie: 
Vennoot

Opleiding:  
Federatie Belastingacademie,  HEAO BE

Hobby's: 
Mountainbiken, golfen, hardlopen




wtenbohmer@rentb.nl

Marco Franzen RB

Functie: 
Vennoot


Opleiding: 
Federatie Belastingacademie,  HEAO FE


Hobby's: 
Volleybal, golf, Peugeot 304cc  




mfranzen@rentb.nl 
 
 

Niek Reith AA

Functie:
Vennoot


Opleiding:
Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant), HEAO AA


Hobby's:
Hardlopen, tuinieren




nreith@rentb.nl

Koen Cornelissen AA

Functie:  
Teamleider

Opleiding:  
Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant), HEAO CE, HEAO AC

Hobby's:  
Voetbal en wielrennen




kcornelissen@rentb.nl  
 

drs. Niels Honderd

Functie: 
Teamleider

Opleiding:
Postdoctoraal Accountancy, Universiteit BE
HEAO CE

Hobby's:
  
Voetbal en reizen



nhonderd@rentb.nl

Kevin van Wijk AA

Functie:  
Teamleider

Opleiding:  
Accountant Administratie- consulent (Certificerend Accountant) 

Hobby's:  
Waterpolo  




kvanwijk@rentb.nl  
 

Gerco Berentsen

Functie: 
Eerste assistent

Opleiding:
HBO Accountancy

Hobby's:
Minigolf op (int.)wedstrijdniveau, sporten, films/series

 

 

gberentsen@rentb.nl

Manon Reith

Functie: 
Eerste assistent


Opleiding: 
MEAO

Hobby's: 
Puzzelen, reizen 




mreith@rentb.nl

Wilco van Vlaanderen RBc

Functie: 
Eerste assistent

Opleiding: 
Register Belastingconsulent,
HEAO BE


Hobby's: 
Voetbal en volleybal




wvanvlaanderen@rentb.nl 

Maxime Willemsen

Functie: 
Eerste assistent

Opleiding:
HEAO AC

Hobby's:
Hardlopen en voetbal

 

 

mwillemsen@rentb.nl

 

Claudia Hendriks

Functie:  
Tweede assistent

Opleiding:  
SPD Bedrijfsadministratie

Hobby's:  
Volleybal, zaalvoetbal en tennis.
 



chendriks@rentb.nl

Linda den Otter

Functie: 
Tweede assistent

Opleiding: 
MBO administrateur


Hobby's: 
Lezen




ldenotter@rentb.nl

Desiree van der Wielen

Functie:
Tweede assistent

Opleiding:  
MEAO

Hobby's: 
Motorrijden, duiken en
mountainbiken



dvanderwielen@rentb.nl 
 

 

Bob van Dee MSc

Functie:  
Derde assistent


Opleiding:  
MSc Accountancy


Hobby's:  
Voetbal




bvandee@rentb.nl

Inge Veenbrink

Functie: 
Derde assistent


Opleiding
HEAO AC


Hobby's:  
Voetbal en tennis




iveenbrink@rentb.nl

 

Brian van Veenendaal

Functie:  
Derde assistent 

Opleiding:  
MBO administrateur


Hobby's:  
Mountainbiken




bvanveenendaal@rentb.nl

Paula ten Böhmer

Functie: 
Loonadministrateur

Opleiding: 
PDL, MBO


Hobby's: 
Genieten van het leven




ptenbohmer@rentb.nl

Danny Velthuizen

Functie: 
Loonadministrateur

Opleiding: 
HEAO BE

Hobby's: 
Voetbal en
hardlopen


dvelthuizen@rentb.nl

Yvonne ten Böhmer

Functie: 
Secretarieel medewerkster

Opleiding:  
MEAO

Hobby's: 
Reizen en lezen




ytenbohmer@rentb.nl

Karin de Langen

Functie: 
Secretaresse


Opleiding
HBO Office Management


Hobby's:  
Sporten, lezen, reizen




kdelangen@rentb.nl

Michiel Nijenhuis

Functie: 
Systeembeheerder

Opleiding: 
Microsoft Certified Professional, Autodidact

Hobby's: 
Gitaar en piano, fitness,
EHBO-er, vrijwillige brandweerman



mnijenhuis@rentb.nl

Reith & Ten Böhmer is accountant van en ondersteunt het werk van de stichting Mama Alice.

Reith & Ten Böhmer Accountants en Belastingadviseurs

Buskesdries 13b
6673 DP Andelst
Postbus 85
6670 AB Zetten
T Fax0488 - 47 33 47
F 0488 - 47 33 48
www.rentb.nl
info@rentb.nl